MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 17212244

nr 1721 2244

Bokhylla

2 sek, Teak. Bredd: 80x2 cm, djup: 41 cm, höjd: 163 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 september 2025
kl 19:41:01

31/8 18:03:32 1      Vinnande bud